Druk Wielkoformatowy

 

Druk wielkoformatowy czyli druk solwentowy ma mnóstwo zalet,  które pozwalają szeroko stosować tą technikę w przekazach reklamowych.

Druk wielkoformatowy jest odporny na działania warunków atmosferycznych, promieni słonecznych i zachowuje swoja jakość nawet przez okres 3 lat od produkcji.

Świetnie sprawdza się zarówno w przypadku produkcji banerów reklamowych jak i w oklejaniu pojazdów.

 

Wykonujemy usługi druku wielkoformatowego w naszym punkcie druku w Smolcu.

Pracujemy na ploterach, które pozwalają drukować w wysokiej jakości  lecz posiadamy także maszyny, które pozwalają na  osiągnięcie korzystnego stosunku ceny do jakości w przypadku większych nakładów.

 

Druk wielkoformatowy znajduje zastosowanie także w przypadku produkcji materiałów reklamowych takich jak roll-upy. Produkujemy je w naszym punkcie w Smolcu lecz wszystkie prace można odbierać również w naszym punkcie we Wrocławiu na ul. Nożowniczej 37

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.
Rozumiem